mocowanie.pl
 O Nas Nowości Kalkulator Teoria Konsultacje wydawnictwa Nasze inicjatywy Pobierz gratis kontakt
 NOWOŚCI
NAWIGATOR KIEROWCY ZAWODOWEGO - KIERUNKOWSKAZ W PRACY KIEROWCY
, 2010-07-15
Nowe wydawnictwa pod patronatem www.mocowanie.pl

NAWIGATOR KIEROWCY ZAWODOWEGO
KIERUNKOWSKAZ W PRACY KIEROWCY


Seria książek powstała w wyniku połączenia kilku tytułów oferowanych przez wydawnictwo „Towary Niebezpieczne". Od kilku lat dostępne są na rynku cieszące się dużym powodzeniem wśród kierowców poradniki w zakresie mocowani ładunków i czasu pracy. W związku z nowymi regulacjami w zakresie szkoleń kierowców pojawiła się konieczność opracowania zupełnie nowego podręcznika. Z jednej strony, gdyby złożyć wszystkie informacje powstał by bardzo gruby tom - co samo przez siebie czyniło by go trudnym w odbiorze. Z drugiej strony, trudno wyobrazić sobie kierowcę, który woził by ze sobą całą literaturę.

Seria Nawigator Kierowcy Zawodowego została pomyślana jako zestaw podręcznych i poręcznych wydawnictw, które w przystępny i przyjazny dla kierowcy sposób prezentują to, co najważniejsze. Celowo pozycje wydano w formacie kieszonkowym i podzielono na tomy tak, by każdy zainteresowany mógł zabrać ze sobą w podróż to czego najbardziej potrzebuje.
Seria ma charakter otwarty - co oznacza, że w najbliższym czasie powstaną tez inne (dalsze) pozycje związane z praktyką spedycyjną.

Podział tematyki przedstawia się następująco:
Tom 1 - prezentuje wymagania ogólne związane z zawodem kierowcy. co ważne przedstawione są w niem także nowe regulacje, które wejdą w życie od 4 grudnia 2011 r!

Tom 2
- prezentuje wymagania w zakresie czasu pracy z punktu widzenia kierowcy oraz wiele cennych informacji (np. w zakresie kontroli w innych krajach).

Tom 3 - to kwintesencja wiedzy z zakresu przewozu rzeczy. Przedstawia niezbędne informacje o mocowaniu ładunku (porównując normy obecne oraz nowy projekt normy europejskiej). Pozycja zawiera także informacje o przewozie żywności, zwierząt oraz innych dóbr.

Tom 4 - to zestawienie dwóch niezbędnych w praktyce kierowcy pomocy. Pierwszą z nic jest wykaz ograniczeń obowiązujących w poszczególnych państwach a drugą swoistego rodzaju mini-rozmówki w języku niemieckim dla kierowcy. Ten specyficzny słownik zawiera między innymi frazy wykorzystywane podczas kontroli drogowej (w tym podstawy prawne podawanych tłumaczeń). Książki stanowią uzupełnienie programu szkolenia okresowego i kwalifikacji wstępnej.

Wydawnictwa są dostępne poprzez stronę www.sklep-kierowcy.pl


 Nasze akcje
2017-11-29
Współpraca z programem "NA OSI"
[ czytaj całość ]
2013-05-23
Mocowanie optymalne
[ czytaj całość ]
[zobacz wszystkie nasze akcje]
 Polecamy
box_sklep_kierowcy.pngbox_towaryniebezpieczne.pngbox_reach.jpg